In de binnenstad van Leeuwarden gelegen in drie lagen uitgevoerd horecaobject. Het betreft dus het gehele object! Het is gelegen op unieke locatie tegenover de nieuw gebouwde bioscoop van Pathé. Tevens is het object direct tegenover de stadsschouwburg 'De Harmonie' gesitueerd. Het object is thans volledig beschikbaar en bevind zich in een casco staat.
Het betreft een object met als hoofdfunctie horeca, verdeeld in de eerste twee lagen. Er is ruimte voor een inpandige trap.
De parterre beschikt over 89 m2 en is momenteel ingericht als entree en een deel met toegangsdeur voor afhaal, gescheiden door een scheidingswand. in overleg kan dit nog aangepast worden. Het beschikbare gedeelte is 71 m2, en 18 m2 is het keukengedeelte , voorzien van een voorbereiding voor een lichtschacht van een goederenlift. Tevens is er een personeel/invalidetoilet beneden.
De eerste verdieping beschikt over 84 m2. Het beschikbare gedeelte op de eerste verdieping is 57 m2, waarbij er verder een berging van 11.5 m2 wordt gerealiseerd. Tevens zijn er aansluitingen voor een separaat dames en heren toilet. De raampartijen op de verdieping kunnen worden geopend.
De begane grond is van meerdere vluchtroutes voorzien en de eerste verdieping kan via het trappenhuis van de bovengelegen appartementen.
Er is reeds een vetvangput buiten de gevel geplaatst. Vergunningen hiervan zijn aanwezig.
De noodzakelijke en statistiek-cookies verzamelen geen persoonsgegevens maar helpen ons de site te verbeteren. Ga je voor een optimaal werkende website inclusief embedded content? Lees meer over cookies