De Deelen 6
LEEUWARDEN

Omschrijving

Te koop: De Deelen 6, LEEUWARDEN

De Deelen 6, Leeuwarden

Wonen aan het water met een uitzicht dat nooit verveelt. Aan De Deelen 6 geniet u iedere dag van rust, ruimte en een prachtig vrij zicht over het vaarwater. Vanuit de woonkamer en de tuin loopt het uitzicht moeiteloos door naar buiten, waardoor het hier voelt alsof u altijd een beetje op vakantie bent.

Begane grond
Via de overdekte entree komt u binnen in de entree met meterkast en het toilet. Vanuit hier loopt u door naar de hal achter in de woning waar zich de trapopgang naar de verdieping bevindt.

Aan de linkerzijde van de entree ligt een extra kamer die momenteel wordt gebruikt als kantoor. Deze ruimte is ook goed te gebruiken als speelkamer of slaapkamer op de begane grond. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met aansluitingen voor wasapparatuur en extra bergruimte.

Vanuit de hal loopt u door naar de keuken. De keuken is modern uitgevoerd met lichte fronten en diverse inbouwapparatuur en vormt een fijne plek om te koken. De keuken staat in open verbinding met de woonkamer, waardoor de ruimtes prettig met elkaar verbonden zijn.

De woonkamer is opvallend ruim en heerlijk licht door de brede raampartijen aan de achterzijde. Vanuit de zithoek en de eettafel kijkt u prachtig uit over het water en de woningen aan de overzijde. De ruimte biedt volop plek voor een royale zithoek en een grote eettafel. De rustige afwerking en de warme vloer zorgen voor een fijne en uitnodigende sfeer.

Via de grote schuifpui loopt u zo het terras onder de overkapping op. Hier ontstaat een mooie overgang tussen binnen en buiten, waardoor u al vroeg in het voorjaar en tot laat in het najaar comfortabel buiten kunt zitten.

Naast de woning bevinden zich een carport en een garage, ideaal voor het parkeren van de auto en het opbergen van fietsen of tuingereedschap.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping komt u uit op een ruime overloop die toegang geeft tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn stuk voor stuk prettig van formaat en beschikken over veel lichtinval. Vanuit meerdere kamers geniet u bovendien van een prachtig uitzicht over het water en de karakteristieke woningen aan de overzijde.

De badkamer is verzorgd en compleet ingericht met een ligbad, douche, wastafelmeubel en toilet. Dankzij het dakraam valt er prettig daglicht naar binnen en kan de ruimte goed worden geventileerd.

Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevindt zich een ruime vierde slaapkamer met een hoge nok, wat zorgt voor een bijzonder ruimtelijk gevoel. Op de overloop vindt u de opstelling van de cv installatie en extra bergruimte achter de knieschotten.

Buitenleven aan het water
De achtertuin is zonder twijfel een van de mooiste plekken van deze woning. Zodra u naar buiten stapt, ervaart u direct de rust en de ruimte van het water. Het uitzicht is vrij en weids en verandert met de seizoenen en het licht van de dag.

Direct achter de woning ligt een ruim terras met een overkapping waar u beschut kunt zitten. Hier is het al vroeg in het voorjaar heerlijk vertoeven met een kop koffie in de ochtendzon. Verderop in de tuin is nog meer ruimte om te zitten en te genieten van het uitzicht over het water.

Wat deze plek extra bijzonder maakt, is dat het water niet alleen voor het uitzicht zorgt, maar ook daadwerkelijk vaarwater is. Op warme dagen vaart er af en toe een bootje voorbij en kunt u zelf zo het water op. Het geeft de tuin een bijna vakantieachtig gevoel, alsof u elke dag een beetje buiten leeft.

Of u nu rustig een boek leest, dineert met vrienden of simpelweg geniet van de stilte en het uitzicht, de tuin vormt een natuurlijke verlenging van de woonkamer. Het water, de ruimte en de beschutte terrassen maken dit tot een plek waar u vanzelf ontspant.
Aan de waterzijde heeft u vrij zicht over het brede water en de karakteristieke architectuur van de woningen aan de overkant. Het is een plek waar u in alle rust kunt genieten van het uitzicht, de boten die voorbij varen en de veranderende seizoenen.

Ligging
De woning ligt in een rustige en waterrijke woonomgeving in Leeuwarden. In de buurt vindt u voorzieningen zoals scholen, winkels en sportfaciliteiten, terwijl ook het centrum van Leeuwarden goed bereikbaar is. Hier woont u in een prettige wijk met veel groen en water, maar met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.

Bent u op zoek naar een ruime woning met een heerlijke tuin aan het vaarwater en een uitzicht dat nooit verveelt? Dan nodigen wij u van harte uit om De Deelen 6 zelf te komen ervaren.

Over dit object

Overdracht
Statusbeschikbaar
Prijs€ 665.000 k.k.
Bouw
Bouwjaar2001
Bouwvormbestaande bouw
Type ObjectWoonhuis
HoofdfunctieWoonruimte
Indeling
Woonoppervlakte169 m²
Perceeloppervlakte346 m²
Woning Inhoud649 m³
Kamers5 (4 slaapkamers)

Locatie

Refresh to make it work.

Contact met makelaar

Hellema Makelaars
Hellema Makelaars


[email protected]
058-2155990

*
*
*

Lees onze voorwaarden: Cookies en Privacy