Prachtig gelegen woonsituatie met eigen ligplaatsen aan het water op bedrijventerrein "De Hemrik" aan de ZuidOost zijde van Leeuwarden.
Het gehele complex staat op een terrein van 1.370 m² en bestaat uit een:
- Wonen 180 m².
- 4 ligplaatsen waarvan 3 overdekt.
De wooneenheid heeft een eigen opgang en is gelegen op de eerste verdieping aan de waterkant. De ruimtes zijn zeer eigentijds ingericht door Maupertuus/Groningen en voorzien van systeemplafonds met verlichting, pantry, toiletunits en deels open en deels gesloten woonruimtes. Rondom een veranda met een prachtig uitzicht over het water en de weilanden.
Het terrein rondom is klinkerverhard en het terrein is afsluitbaar.
De bereikbaarheid is goed. Zeer nabij zijn de uitvalswegen richting Heerenveen en Drachten. Het object is gelegen aan open vaarwater (ouddeel) met aansluiting op het Van Harinxmakanaal.
Het object is voor diverse doeleinden geschikt. Ook voor watergerelateerde gebruikers is het een zeer interessante locatie.
De noodzakelijke en statistiek-cookies verzamelen geen persoonsgegevens maar helpen ons de site te verbeteren. Ga je voor een optimaal werkende website inclusief embedded content? Lees meer over cookies